Navštivte náš specializovaný eshop VSTOUPIT
LWZ
304
Leták
Nákres
TČ
Letáky
LWZ 70
Zelená úsporám
Stiebel Eltron
Výměník
Dům
Dům1
Čerpadlo
Vaillant1
Vaillant150
Vaillant 270.1
Vaillant 270.2

Vaše práva

Podnikáme přiměřené kroky k zajištění toho, aby vaše osobní údaje byly přesné, kompletní a aktuální. V závislosti na tom, kde žijete, můžete mít níže popsaná práva.

Máte právo nahlížet do osobních údajů, které shromažďujeme, opravovat je, stejně jako je odstranit. Také máte právo se proti dalšímu zpracování vašich osobních údajů ohradit nebo jejich zpracovávání omezit. Máte právo obdržet své osobní údaje ve strukturovaném a standardním formátu. Můžete podat stížnost týkající se zpracování vašich osobních údajů u odpovídajícího úřadu pro ochranu osobních údajů.

V zájmu ochrany a zabezpečení vašich osobních údajů od vás můžeme požadovat informace, které nám pomohou potvrdit vaši identitu a právo na přístup k těmto informacím nebo které nám umožní vyhledat a poskytnou vám osobní údaje, které spravujeme. Nastávají situace, kdy nám platné zákony či regulatorní požadavky umožňují nebo po nás vyžadují odmítnout poskytnutí spravovaných osobních údajů, případně jejich smazání, ať už částečné nebo kompletní.

S otázkou prosazování vlastních práv se na nás můžete obrátit. Na váš požadavek odpovíme během přiměřené doby, která v žádném případě nepřekročí 30 dnů.

Vytvořil: 2020 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS