Navštivte náš specializovaný eshop VSTOUPIT
LWZ
304
Leták
Nákres
TČ
Letáky
LWZ 70
Zelená úsporám
Stiebel Eltron
Výměník
Dům
Dům1
Čerpadlo
Vaillant1
Vaillant150
Vaillant 270.1
Vaillant 270.2

Shromažďování a používání osobních údajů

Osobní údaje jsou takové údaje, pomocí kterých vás lze přímo či nepřímo identifikovat. Osobní údaje také zahrnují anonymní údaje, které jsou propojené s údaji, pomocí kterých vás lze přímo či nepřímo identifikovat. Mezi osobní údaje se nepočítají údaje, které byly nevratně anonymizovány nebo seskupeny tak, že z nich již nejsme schopni vás identifikovat, ať už v kombinaci s dalšími údaji či jinak.

Zde uvádíme popis různých druhů osobních údajů, které můžeme shromažďovat a také způsob, jak s nimi můžeme nakládat:

Jaké osobní údaje shromažďujeme

Získáváme od vás a shromažďujeme o vás různé druhy osobních údajů v závislosti na tom, jaké produkty a služby používáte.

Jak vaše osobní údaje používáme

Obecně osobní údaje používáme k poskytování, zlepšování a vyvíjení našich produktů a služeb, pro účely komunikace s vámi, k nabízení cílené reklamy a služeb a k ochraně nás i našich uživatelů.

Společnost GTX rekuperace s.r.o. jakožto správce údajů shromažďuje, zpracovává a určuje způsob zpracování vašich osobních údajů pro následující účely:

Pro kterékoli výše uvedené použití vašich údajů vyžadující váš předchozí výslovný souhlas platí, že svůj souhlas můžete stáhnout tím, že nás kontaktujete.

Vytvořil: 2020 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS