Navštivte náš specializovaný eshop VSTOUPIT
LWZ
304
Leták
Nákres
TČ
Letáky
LWZ 70
Zelená úsporám
Stiebel Eltron
Výměník
Dům
Dům1
Čerpadlo
Vaillant1
Vaillant150
Vaillant 270.1
Vaillant 270.2

Nabídka řešení rekuperace

Rozhodli jste se pro rekuperace do bytu nebo rodinného domu? Nyní Vás čeká výběr celého systému a firmy, která Vám rekuperaci navrhne a nainstaluje. Rádi bychom Vám nabídli pomoc při řešení. Na českém trhu je v nabídce velké množství rekuperačních jednotek i potrubí. Provedeme Vás celým procesem výběru. Klademe důraz nejen na cenu rekuperace, ale zejména na kvalitu provedení rekuperace i potrubí. Rádi bychom, aby se rekuperace stala oblíbenou součástí domů a bytů a proto nabízíme kvalitní řešení. Nedostaneme se na cenu nejlacinějších nabídek. Ty jsou obvykle vykoupeny omezenou funkčností, vysokou spotřebou ventilátorů, hlučností a někdy i dražším servisem. Myslíme si, že ušetřených 10.000,- Kč za to nestojí. Většina lidí nakonec ocení spolehlivost, tichost, minimální nároky na údržbu a na provoz.

Postup

Jak navrhnout potrubí rekuperace? Nejprve Vás poprosíme o projekt podlaží a skladby stropů. Navrhneme potrubí, jednotku, množství vzduchu pro jednotlivé místnosti a vypracujeme nabídku. Pokud Vás nabídka zaujme, doladíme jednotlivé detaily. Návrh zkontroluje náš projektant, který má vzdělání i zkušenosti s návrhy vzduchotechniky. Následně nainstalujeme potrubí a veškeré otvory uzavřeme proti vnikání prachu. Rekuperační jednotku instalujeme zpravidla až před nastěhováním. Pro zaregulování průtoků vzduchu máme vlastní anemometr. Z vlastních zkušeností navrhujeme průtoky vzduchu s ohledem na dodržení hodnot CO2, ale zároveň s ohledem na vlhkost.

Nabízené produkty a řešení

Pro instalace rekuperací používáme nejčastěji flexibilní potrubí, které se snadno vejde do většiny stavebních konstrukcí. Rozdělovací boxy zpracováváme na přání a vždy s revizním otvorem pro budoucí snadný přístup pro čištění potrubí. Pro spojování potrubí a boxů (příp. potrubí s koncovými prvky) vyrábíme gumové kroužky, které tvoří těsný spoj. Spojení je snadné, rozebiratelné a upravitelné pro montáž například sádrokartonů. Rekuperační jednotky používáme přední výrobce v Evropě pro jejich spolehlivost, nízkou spotřebu a náklady na údržbu, vyváženou regulaci, snadnou obsluhu a přijatelnou cenu. O jednotkách, typu a značkách v našem e-shopu.

Vytvořil: 2022 © Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS